Ľubomír Korijkov

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Ing. Ľubomír Korijkov

Kto som a čomu sa venujem?

Som realitný maklér.

Píše sa rok 2018 a mladý, ambiciózny Ľubomír Korijkov začína pracovať ako realitný maklér. Waaauuu. Znie to dobre.

Áno, realitám sa aktívne venujem už 2. rok, celkovo sa o vývoj realitného trhu na SVK zaujímam od roku 2017. Ako realitný maklér sa stretávam s množstvom ľudí a rád s nimi vediem debaty na témy ako: Kam bude smerovať realitný biznis? Dokedy budú ceny nehnuteľností ešte rásť? alebo či sa ešte stále oplatí kupovať byt na investíciu a podobne.

Ak si uvedomíte to množstvo faktorov, ktoré ovplyvňujú ceny nehnuteľností zistíte, že rozhodnúť sa či danú nehnuteľnosť kúpiť alebo nekúpiť je podobne zapeklitá otázka ako ,,byť či nebyť “.

Svojim klientom vždy radím, aby sa na nehnuteľnosť pozerali ako na investíciu a aby premýšľali ako sa cena danej nehnuteľnosti bude správať v budúcnosti. Dnes sa preferencie kupujúcich výrazne zmenili oproti kupujúcim pred 20-30 rokmi. Dnes si priemerný bežný človek kúpi nehnuteľnosť aj 3-4 krát za život oproti minulosti, keď si nehnuteľnosť kupoval raz za celý život.

Preto v prípade, ak riešite otázku bývania, investovania v oblasti realít alebo potrebujete predať váš byt, dom či záhradu som tu pre vás.

Viac info na: https: https://lubomirkorijkov.sk/blog/