Mojmír Trebuňák

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

PhDr. Mojmír Trebuňák

Moja doterajšia futbalová kariéra s ročnou prestávkou strávenou v Čechách a Tatrane Prešov je spojená s rodnými Košicami, kde som obliekal žlto-modrý dres MFK Košice, neskôr VSS a FC Košice a pôsobím v štruktúrach klubu ako tréner mládeže dodnes.

Popri kariére profesionálneho futbalistu som vyštudoval psychológiu s dôrazom na psychológiu výkonu a športu, čomu som prispôsobil aj svoju výskumnú činnosť. Tak, ako veľa športovcov, som sa aj ja popri futbalovej kariére snažil vyťažiť aj svoju myseľ.

Vedel som, že moja profesia sa musí pohybovať v blízkosti športu, s ktorým som previazaný každý deň. Spojenie skúseností a poznatkov nadobudnutých na univerzite, nám spolu s manželkou Slávkou pomohlo vytvoriť projekt The Journey.

Vytvorili sme koncept prežívania príbehu jednotlivca v jeho každodennom živote úzko spätým so športom, profesiou aj súkromným životom. Využívame naše nadobudnuté znalosti a pomáhame našim klientom napĺňať ich osobnostný potenciál. Každý športovec je osobnosť – je unikátny a potrebuje individuálne napĺňať svoje potreby, túžby, sny a ciele. Svojou cestou. Našou úlohou v The Journey je pomáhať im nájsť ten správny smer a spoločne sa ním vydať.