DRAŽBA DRESOV ŠPORTOVÝCH HVIEZD PRE TEA WINNICKÉHO 

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Liga na ochranu slovenských športovcov (LOSS) už zaslala sumu 16-tisíc eur rodičom Tea Winnického, pre ktorého sme 18. júla zorganizovali v obci Sokoľ pri Košiciach charitatívny futbalový zápas športových osobností.

Aj po operácii, ktorá dvojročného bojovníka zachráni od amputácie oboch nožičiek, však čaká na Teovu rodinu náročné obdobie. Ďalšou finančnou injekciou bude pre nich výťažok z dražby dresov športových osobností, ktoré sa zúčastnili na spomínanom charitatívnom zápase.

 

 

 

 

Ako prvé sú v dražbe dresy s podpismi manželov Mariána Žernoviča a Márie Žernovič-Kostelanskej. Marián Žernovič je brankárom Ferencvárosu Budapešť a najlepším hádzanárom Slovenska za rok 2019. Jeho životná partnerka Mária Žernovič – Kostelanská je oporou Vasasu Budapešť a vyhlásili ju za najlepšiu volejbalistku Slovenska za uplynulý kalendárny rok.

Vyvolávacia cena každého dresu s podpisom je 50 €. Zvyšovať ponuku môžete v komentároch  v príspevku na našom Facebooku pod fotkami dresov. Dražba sa skončí v nedeľu 2. augusta o 23:59 h.

Záujemcov o dres Mariána Žernoviča a Márie Žernovič-Kostelanskej (každý dres samostatne) s najvyššou ponúknutou sumou budeme kontaktovať správou na Facebooku a po pripísaní peňazí na bankový účet Ligy na ochranu slovenských športovcov (SK07 1111 0000 0013 6761 2008) bude výhercovi kuriérom vyexpedovaná zásielka.